با توجه به تعداد زیاد وبلاگ ها و همچنین با وجود وبلاگ های پر محتوا متاسفانه امکان لینک دادن به تمامی عزیزان وجود ندارد بنابراین از دوستان عزیز تقاضا دارم در صورتی که مایلند به آنها لینک داده شود در قسمت نظر خواهی اعلام کنند . همچنین ممنون میشوم در وبلاگتان به این وبلاگ هم لینک بدهید......با تشکر ....پیمان شب، سکوت، کویر
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
شب، سکوت، کویر
    ایمیل
 
 

آرشیو

چکیده از قلم در سکوت شب و پر کشیده به کویر

موضوع بندی
 
یکشنبه 31 فروردین‌ماه سال 1382
روز اول

چند روز پیش یکی از دوستانم به نام همایون برایم پیغام فرستاده بود که یک وبلاگ ساخته است و خواسته بود تا آن را ببینم.

خیلی وقت بود که هر وقت به اینترنت وصل می شدم عادت کرده بودم که حتما گشتی در چند وبلاگ بزنم و خبرهای جدید و نوشته های به روز شده آنها و گاهی وبلاگ های جدید را ببینم.

خیلی دوست داشتم من هم یک وبلاگ برای خودم درست کنم تا حرف هایم را در آن بنویسم و با دیگران تبادل نظر کنم و نیز با افراد جدیدی آشنا بشوم. اما فشار درس ها از یک طرف و از سوی دیگر طراحی و ساخت یک سایت که برای خودم طراحی کرده بودم، دیگر وقتی برایم باقی نمی گذاشت.

اما بالاخره امروز تصمیم خودم را گرفتم عضو شدم و من هم مثلا شدم یک وبلاگ نویس. البته فعلا وبلاگ نویس آماتور. امیدوارم با کمک دیگر دوستانی که ماه ها و شاید سالهاست به کار وبلاگ نویسی مشغول هستند بتوانم خودم را به سطوح بالاتر برسانم.

یکی از مهمترین دلایل من برای عضویت در وبلاگ ها این بود که احساس می کردم در اینجا خیلی راحت تر      می شود حرف زد و نوشت و....

به هر حال سلام می کنم به تمام وبلاگ نویس های عزیز و از شما می خواهم تا مرا نیز در جمع صمیمانه خویش بپذیرید. همچنین خوش آمد می گویم به تمام کسانی که از این وبلاگ دیدن می کنند.

پیمان

31/1/82


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 290030


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها