با توجه به تعداد زیاد وبلاگ ها و همچنین با وجود وبلاگ های پر محتوا متاسفانه امکان لینک دادن به تمامی عزیزان وجود ندارد بنابراین از دوستان عزیز تقاضا دارم در صورتی که مایلند به آنها لینک داده شود در قسمت نظر خواهی اعلام کنند . همچنین ممنون میشوم در وبلاگتان به این وبلاگ هم لینک بدهید......با تشکر ....پیمان شب، سکوت، کویر
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
شب، سکوت، کویر
    ایمیل
 
 

آرشیو

چکیده از قلم در سکوت شب و پر کشیده به کویر

موضوع بندی
 
چهارشنبه 29 مرداد‌ماه سال 1382
تا مهر ...

آشنایی چند ماهه من با blogsky و شروع به کار وبلاگ نویسی باعث شد تا تجربیات جدید و مفیدی کسب کنم و مهمتر از همه موجب آشنایی با برخی دوستان وبلاگ نویس شد.

کاسته شدن تدریجی از امکانات blogsky و اشکالات بسیاری که هر چند وقت یک بار ایجاد می شود باعث شد تا به Persianblog رو بیاورم و مطالبم را علاوه بر اینجا  در وبلاگی که در  persianblog ساخته ام هم قرار بدهم.

به هر حال و متاسفانه به دلیل وجود برخی مسائل و مشکلات شخصی تا مدتی نمی توانم مطالب جدیدی در وبلاگ قرار دهم یا به کسانی که اظهار لطف می کنند جواب دهم.

از دوستان عزیزی که تا به حال به این وبلاگ سر زده اند و یا در آینده سر خواهند زد تشکر می کنم. ( لطفا در این چند وقت که نیستم مرا فراموش نکنید)

منتظر مطالب و نوشته های جدید در این وبلاگ در اول مهر باشید. دوستانی که مایلند نظر بدهند به این وبلاگ مراجعه کنند.

از تمام کسانی که نظر می دهند پیشاپیش تشکر می کنم.

کسانی که به این وبلاگ (http://peyman59.blogsky.com ) لینک داده اند ولی من فراموش کرده ام تا لینک آنها را قرار بدهم حتما مرا خبر کنند. همچنین دیگر دوستانی عزیزی که مایلند به آنها لینک داده شود.

امیدوارم وقتی برگشتم هم مشکلات blogsky و هم مشکلات من برطرف شده باشد.

 

خداحافظ

تا مهر


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 290030


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها