با توجه به تعداد زیاد وبلاگ ها و همچنین با وجود وبلاگ های پر محتوا متاسفانه امکان لینک دادن به تمامی عزیزان وجود ندارد بنابراین از دوستان عزیز تقاضا دارم در صورتی که مایلند به آنها لینک داده شود در قسمت نظر خواهی اعلام کنند . همچنین ممنون میشوم در وبلاگتان به این وبلاگ هم لینک بدهید......با تشکر ....پیمان شب، سکوت، کویر
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
شب، سکوت، کویر
    ایمیل
 
 

آرشیو

چکیده از قلم در سکوت شب و پر کشیده به کویر

موضوع بندی
 
سه‌شنبه 1 اردیبهشت‌ماه سال 1383
ترک موقت وبلاگ

چندی است که برنامه هایم به هم ریخته است. یک کم سرم شلوغ شده و فرصت کمی برای کار با اینترنت و وبلاگ دارم. منتظر چند خبر و نتیجه هستم. خبرهایی که تاثیر زیادی بر زندگی آینده ام دارد. همین عوامل باعث شده تا نتوانم مطلب جدیدی بنویسم. البته کمی هم از وبلاگ نویسی خسته شده ام.

تا 2 ماه آینده تقریبا همه چیز مشخص می شود و ادامه کار وبلاگ نویسی تا آن زمان مشخص می شود. سعی می کنم حداقل ماهی یک بار را بنویسم; تا وقتی که مشکلاتم برطرف شود.

ابوی هم کلی مطلب برای وبلاگ آماده کرده بود که چون کار تایپ و انتشار آنها به خاطر فرصت کم وی به عهده من بود از این به بعد نمی توانم آنها را در وبلاگ قرار دهم. امیدوارم در آینده نوشته های ایشان را در وبلاگ قرار دهم.

از تمام دوستانی که تا به حال همراه من بودند تشکر می کنم. دوستانی که با نظر دادنشان باعث شدند تا مطالب جدیدی یاد بگیرم و گوشه ای از نادانسته هایم را که بسیار زیاد هستند را بپوشانم. دوستانی هم که به این وبلاگ سر زدند و فرصت نشد تا به اظهار لطف آنها پاسخ بگویم باید عذر مرا بپذیرند.

به هر حال از تمام دوستان تشکر می کنم.

برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 290030


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها