با توجه به تعداد زیاد وبلاگ ها و همچنین با وجود وبلاگ های پر محتوا متاسفانه امکان لینک دادن به تمامی عزیزان وجود ندارد بنابراین از دوستان عزیز تقاضا دارم در صورتی که مایلند به آنها لینک داده شود در قسمت نظر خواهی اعلام کنند . همچنین ممنون میشوم در وبلاگتان به این وبلاگ هم لینک بدهید......با تشکر ....پیمان شب، سکوت، کویر
X
تبلیغات
زولا
شب، سکوت، کویر
    ایمیل
 
 

آرشیو

چکیده از قلم در سکوت شب و پر کشیده به کویر

موضوع بندی
 
دوشنبه 21 آذر‌ماه سال 1384
هدیه تهرانی و تلویزیون کروبی

مهدی کروبی دبیر کل حزب تازه تأسیس اعتماد ملی که قرار است تلویزیون ماهواره ای خود را در شب یلدا به روی آنتن ببرد٬ در نظر دارد از یک خبرنگار زن که به دلیل رفتارهایش از مجلس اخراج شده٬ استفاده کند.

این خبرنگار اخراجی که رفتارهایش با اعتراض گسترده نمایندگان مجلس و همچنین محمد خاتمی مواجه شده بود هم اکنون در خبرگزاری کارگری ایران (ایلنا) مشغول بکار است.

وی قرار است مسئولیت بخش مجلس مجلس تلویزیون « صبا » را برعهده داشته باشد٬ این در حالی است که وی حق ورود به مجلس را ندارد.

کروبی پیش از این نیز قرار بود از هدیه تهرانی به عنوان مجری در شبکه صبا استفاده کند اما این تصمیم با انتقاد زیادی مواجه شده بود. در جدی ترین اعتراض نسبت به این تصمیم٬ فاطمه کروبی همسر مهدی کروبی گفته است که اجازه نخواهد داد هدیه تهرانی در این شبکه برنامه اجرا کند.

 

مطلب فوق به نقل از یکی از هفته نامه های داخلی یک سازمان دولتی است و انتشار آن در این وبلاگ صرفا به لحاظ خبررسانی است.

برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 289993


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها